Бюджет участі – 2017 всі події

12 листопада 2017

Бюджет участі – 2017:

Підсумок громадської взаємодії і солідарності – чотири проекти – переможці

Про підсумки відбору проектів для реалізації через конкурс «Бюджет участі» у 2018 році у місті говорилося чимало. Одначе, варто зауважити, що цьогорічне змагання між проектами, які претендували на звання найкращих і отримували право на практичну реалізацію у 2018 році, було значно напруженішим , аніж у 2016-му році. Кількість проектів, глибина їх обгрунтування та їх соціальна спрямованість, у 2017-му році відрізнялися від минулорічного конкурсу досить відчутно. Варто зазначити, що і громада міста значно потужніше, масовіше та активніше відреагувала на змагання між проектами, взявши участь у голосуванні за них. 8 тисяч 676 житомирян взяли участь у голосуванні і визначили 13 найкращих проектів, які отримали можливість бути втіленими в життя у 2018 році. Серед найкращих проектів – чотири, які передбачено втілити у мікрорайоні Малікова. Приємно, що найбільшу кількість підтримки у середовищі міської громади набрав проект із назвою «Музичний фонтан «Фонтан щастя», який у 2018 році має бути встановлений та запрацює на Польському бульварі. До «п ‘ятірки» кращих проектів за підсумками голосування увійшов «Дитячий парк «Моя дитяча мрія», який підготовлений за допомогою однойменнного конкурсу, що проходив на початку 2017 року серед дітвори мікрорайону Малікова. Саме цей проект можна вважати найбільш колективним і фактично всенародним, оскільки до його підготовки було залучено сотні людей, що живуть у нашому мікрорайоні. Ну, і , зрештою, парк «Моя дитяча мрія» після свого облаштування та готовності, стане центром відпочинку дітвори, спілкування , дозвілля та розвитку. Тут, до речі, зможуть проводити прогулянки і дітки, що відвідують центр розвитку дитини №53 «АБВГДейка». А сценічний майданчик «Натхнення», який також увійшов до числа проектів – переможців «Бюджету участі – 2017» стане епіцентром проведення більшості заходів, які влаштовуються і проводяться мешканцями мікрорайону Малікова. Ще один проект, який передбачає створення громадської інтернет – бібліотеки «Велесова книга», має всі шанси стати унікальним об‘єктом для проведення заходів інтелектуального дозвілля, конференцій, дискусій та інших форм найсучаснішого спілкування. Адже відвідувачі «Велесової книги» зможуть у будь-який час скористатись послугами найкращих бібліотек світу, які через можливості інтернет-зв’язку, миттєво з ‘являються на одному із чотирьох екранів – моніторів, якими буде обладнана бібліотека «Велесова книга». Хоча, звісно, все залежатиме від її відвідувачів, від їх запитів, їх інтересів та бажання проводити дозвілля у найцікавіший і найсучасніший спосіб.

Отже, підсумки конкурсу «Бюджету участі – 2017» вже позаду, а вже за рік усі чотири об‘єкти, мають бути готовими і служити для мешканців мікрорайону Малікова. Показово, що саме громада цього мікрорайону виявила взірцеву солідарність під час проведення голосування із визначення проектів – переможців. Організатори конкурсу та члени координаційної ради, яка проводила «Бюджет участі -2017» ледь не в один голос відзначали активність мешканців мікрорайону Малікова, які виявилися не лише організованими та дисциплінованими прихильниками «своїх» проектів, але й талановитими і завзятими агітаторами, які допомагали залучати голоси багатьох житомирян. Депутат Житомирської міської ради Тетяна Онопрієнко із неабияким задоволенням відзначає, що саме завдяки згуртованості громади мікрорайону Малікова одразу чотири проекти виявилися достойними перемоги у конкурсі, витримавши потужну конкуренцію з - поміж шести десятків претендентів – учасників.

Звісно, ми провели чималу роботу, аби максимально залучити наших сусідів та друзів до участі у голосуванні за проекти, що стосуються розвитку громадського простору нашого мікрорайону, - каже Т.М.Онопрієнко. – Але підтримка була дуже потужна, - продовжує вона. – Люди абсолютно вірно, адекватно і відповідально поставились до того, щоб саме тут, у нас, було найкраще, найзручніше і найсучасніше. Очевидно, що мешканці мікрорайону Малікова свідомо і твердо переконані у тому, що саме солідарна підтримка одне одного є найкращим інструментом та запорукою успіху. Мені, як депутату, особливо приємно усвідомлювати те, що люди розуміють значимість нашої спільної роботи, а щорічні покращення у нашому мікрорайоні лише посилять віру людей у силу