У Житомирі після сильної зливи в 9 - поверхівці затопило квартири п'яти поверхів всі події

14 травня 2016

У Житомирі ввечері 14 травня, в одній з багатоповерхівок на Польському бульварі, після зливи затопило відразу п'ять поверхів. Жителі квартир на верхніх поверхах першими помітили, що з електричних розеток і вимикачів потекла вода. Люди відразу ж кинулися її витирати, але просто не встигали. Вода дійшла до четвертого поверху.

«Сиділа за комп'ютером, почула, що щось ллється. Думаю, з вікна. Подивилася - а вікно чисте і сухе. Повертаюся на звук, а це з люстри. Струмків п'ять або шість було. Кричу «Тату, тату, у нас потоп». Папа вибіг сюди і тут просто з розеток, з вимикачів цівками текла вода. Води було по щиколотку », - розповідає мешканка квартири на дев'ятому поверсі Катерина.

« Я прийшов з роботи , вся кімната повністю у воді . З даху капає . Ми вийшли на дах , в цих зливостоків було повно води . ЖБК каже , що вони щотижня роблять профілактику труб . І за це ми платимо гроші . За що ? » , - Обурюється мешканець будинку Володимир .

Через кілька годин після потопу на місце прибув начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Сергій Кондратюк . Чиновник провів огляд даху будинку та зливостоків . Сергій Кондратюк упевнений труби зливостоків покладені з порушенням технології .

«Що ми бачимо на технічному поверсі? Ці труби робили два-три роки тому. Це робилося ще до капітального ремонту покрівлі. Труби у нас лежать горизонтально, що є вже порушенням технології. Стики, муфти, з'єднання між трубами виконані шляхом обмотки простий стрічкою, а повинні бути гумові прокладки. Це теж порушення технології. І це призвело до того, що люди так сильно постраждали. В першу чергу людям доведеться звертатися в ЖБК-2 по відшкодуванню своїх збитків », - говорить начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Сергій Кондратюк.

Люди вже підраховують збитки і вже в понеділок збираються йти в ЖБК-2, щоб комунальники компенсували їм всі збитки.