Задати питання

На цій сторінці Ви можете поставити запитання

Найближчим часом Ви отримаєте вичерпну відповідь. Дякуємо за інтерес!

задати питання
Дмитро Віктрович:

Доброго дня! Звертаюсь до Вас, як до депутата міської ради та мешканця мікрорайону Малікова, стосовно оплати обслуговування ліфта квартирами, які знаходяться на 1 поверху. Я проживаю саме на 1 поверсі по вул. Малікова 12, будинок обслуговує КВЖРЕП №6, який включив до кварплати оплату вартості послуг з технічного обслуговування ліфта. Але ліфтом я не користуюсь, так як я проживаю на 1 поверсі. Звертався безпосередньо до КВЖРЕП №6, там повідомили що необхідно звертатись до міської ради. На моє звернення до міської ради отримав відповідь, що згідно Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 р. вартість обслуговування ліфтів розподіляється нібито на всіх власників квартир з 1-го до останнього поверху, однак згідно п.11 даної постанови квартири 1 поверху звільнені від сплати. Також повідомили, що готується рішення міської ради, яким звільнять квартири 1-3 поверху від сплати за обслуговування ліфта. Однак, на даний момент відповідне рішення міської ради відсутнє і невідомо коли приймуть дане рішення, а заборгованість й надалі зростає, оскільки не маю наміру платити за ліфт яким не користуюсь. Прошу з розумінням віднестись до мого питання та допомогти його позитивно вирішити. Дякую.

Шановний, Дмитре Вікторовичу.

Ліфтові картки в районі Малікова відмінені кілька місяців тому. Рішення, щодо скасування заборгованостей для жителів 1-3 поверхів знаходиться у Міській раді і буде розглянуте від час наступної сесії.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Проаналізуйте.:

Шановний кандидат! Дайте відповідь на наступний факт. НА силікатному заводі, який Dи очолюєте, людей відправляють у неоплачувані відпустки, заробітня платня така я к і 7 років назад (водій, мотовозист, складувальник та інші). Ваша Гол.Бухгалтер, постійно підвищує ціну на вироблені товари, а заробітня платня залишається старою. Так, ціна на газ, воду та інші матеріали, які потрібні для виробництва підвищуються, але і підвищуються ціни на харчування, на тарифи на компослуги для населення. Ваш завод продає у великій кіькості буд.матеріали, прибуток є (дані зі фінзвітності, які можно побачити у вільному доступі в інтернеті) і не маленький прибуток, а людям, які під вашим керівництвом не можуть звести кінці з кінцями.  Скільки можна тянути "волинку", коли вас неодноразово просили підняти оплату праці самі працівники, але ваш гол.бух, завжди має одну отмазку - нема продаж. Коли ви підвищете оплату праці своїм працівникам, не говорячи вже про народ України, якщо станите депутатом?? 

Шановний, Анатолію.

Так, Ви праві, впродовж останніх 2-х років більшість коштів була вкладена в модернізацію підприємства:

 - закуплені 2 прес-станки німецької фірми Laska

 - встановлена нова тех. лінія 

 - встановлений новий бетономішаючий вузел

 - встановлена єдина в Україні система колки цегли

Повірте, без всіх цих кроків, ми були б просто не конкурентноздатними і, в такому випадку, співробітники, що працюють на підприємстві, лишилися б без роботи. В країні криза. В країні війна. Проте, ми не збанкрутували, втрималися "на плаву" і продовжуємо виготовляти продукцію і вчасно виплачувати людям заробітну платню. Криза, безперечно, впливає на всіх. Так, наш комбінат, на сьогодні, працює лише на 6-ту частину потужностей - при можливості виробляти 18 мільйонів цегли на місяць, комбінат виробляє 2,5-3 мільйони. Я переконаний, що важкі часи минуть і ті зусилля, що були витрачені на збереження комбінату матимуть свій результат, у тому числі, у вигляді підвищення заробітної платні працівникам. Станом на 2014 рік середня заробітна плата на Комбінаті складає 4 024 грн, що значно більше середніх зарплат в нашій галузі.

З приводу народу України - майбутній Верховній Раді потрібні кризові менеджери, що знають і вміють діяти в критичних умовах. Наша держава саме в таких критичних умовах і знаходиться. Як Ви можете бачити із вищезгаданої інформації, я маю великий досвід роботи, як кризовий менеджер. Саме тому прагну і впевнений, що спільно з командою профільних фахівців зможу допомогти налагодити економічну та бізнес-галузі України.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Люлевич Катерина Василівна:

Сьогодні прочитала що на утеплення 63 садочка виділили з бюджету 3 млн.грн. де справедливість то там утепляють за 3 млн а в 46 садочку максимум на 100 тисяч не можуть вікна поміняти дитина приходить в садочок а вікна ще за срср деревяні сквозняки. скажіть чого так, що в 63 сачочок ходять діти блакитної крові, а простим людям немає на що розраховувати.

Шановна, Катерина Василівна.

Зазвичай, процедура надання коштів наступна - завідувач садочка формує офіційні запити на Міську раду із потребами дошкільного закладу. При потребі, якщо запит занадто масштабний або на досить велику суму - до його лобіювання долучається депутат Міської ради, обраний від району, в якому знаходиться садочок. Саме так відбувалося у випадку із садочком №63 - ми майже півроку, буквально, вели боротьбу за встановлення автономного опалення. Раджу Вам дізнатися, хто саме із депутатів Міської ради працює по Вашому округу та запустити офіційну процедуру по питанням, що є найбільш актуальними для садочку №46.

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Артур Дмитрович Маліновський:

Доброго дня,Шановний кандидат!!!Я молодий журналіст,і мені б хотілось взяти у Вас інтерв' ю. Якщо Ви не проти інтерв' ю,та Вам нестрашні мои запитання,напишіть!!!)

Доброго дня, Артуре.

Вкажіть, будь-ласка, у формі зворотнього зв'язку Ваш контактний телефон і мій прес-секретар обов'язково з Вами зв'яжеться для уточнення деталей.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Олексій Геннадійович:

Стосовно моїх попередніх питань.... Ваші 2 останні нагороди в "Громадській діяльності"(годинники, грамоти) були отримані, відповідно, 2012 та 2013 року. Питання таке - як ви отримали нагороду "За допомогу АТО" ще до того як АТО почалось весною поточного року? А якшо і так, то хто вас нагороджував??

Доброго дня, Олексію Генадійовичу.

Грамоту за підтримку АТО отримав у вересні цього року. Детальніше "за що" та хто саме нагороджував Ви можете переглянути в матеріалі.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Панькевич Сергій Павлович:

Шановний Валерію, прошу Вас в ході виборчої кампаніїї полатати дорогу по вулиці Маршала Жукова, впевнений що ви має засоби та кошти залатати пару дір у асфальті,які тривалий час не може залатати наш Жек. Вам будуть вдячні воддії, які проживають у цьому районі і які змушені щодня обминати ці ями на такій славетній вулиці. Завчасно Дякую за розуміння, всі водії будуть вдячні, ходілося б ще по вулиці маршала Жукова 10 ще й дитячу площадку для діятей але це за вашими можливостями. Ще раз дякую.

Доброго дня, Сергію Павловичу.

За вулицею Маршала Жукова закріплений Ваш депутат мажоритарник, що був обраний Вашим округом та за якого проголосувала більшість жителів району. Дане питання було б доречніше адресувати йому. Загалом, впродовж терміну передвиборчої агітації заборонене надання будь-яких допомог (згідно чинного законодавства України). Як я бачу вирішення даного питання - це має бути комплексний підхід, сформований та затверджений проект для всього міста, а не лише для окремих вулиць. Можу Вам відверто сказати, що прийняття такого роду проекту можливе нашою Міською радою не раніше весни 2015 року. 

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Саша :

Шановний Валерію, скажіть будь ласка чи знаєте ви про настпуний факт одного із членів у вашій команді? І якщо так, то чи правильним кроком у світлі останніх подій які діютьсья в нашій країні - де люди жертвують життям за найпростіші права, бородьбу з корупцією та просто правом на достойне життя брати особистим помічнком особу з кримінальним минулим? І як бути з люстрацією про які всі кандидати, так говорять? Для довідки: Зубрицька Руслана Миколаївна (претендент на помічника народного депутата) проходила по кримінальній справі в місті Житомир, як директор КП "Реклама" за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Рішення суду по цій справі є в ЄДРСР від 01.04.2014 року. в Богунському районному суді м Житомир. Детальніше можна ознайомитися за посиланням - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/38633285 Зараз Зубрицька Руслана Миколаївна не зважаючи на ці "досягнення" надалі активно займається громадською діяльністю, являється головою спілки "Польсько-Німецького- Українське товариство" і планує йти в політику. Яку роль має відігравати такий помічник у вашому плані розвитку країни та бородьби з корупцією? І чи здатні такі люди працювати в інтересах простих людей під вашим гаслом: Патріотизм, Моральність, Патріотизм? Надіюсь на чесну відповідь. Дякую.

Доброго дня, Олександре.

Пані Руслана Зубрицька не являється ані довіреною особою, ані моїм офіційним представником. Також, вона не працює в Передвиборчому штабі та жодним чином не дотична до моєї політичної та професійної діяльності. Дійсно, на початку передвиборчої кампанії пані Руслана зверталася до мене із пропозицією долучитися до організації публічних заходів, проте на час її звернення штаб організаційно був вже повністю сформований, відповідно - ми відмовилися від співпраці.

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Оленчук Ольга Василівна:

Добрий день!Мене турбує таке питання,ось чому ви як усі кандидати в депутати турбуєтесь лише за кількість голосів і за те щоб пройти...але зовсім не турбуєтесь про людей.Наприклад ось вам ситуація:до виборів про вас я ніколи не чула...а перед виборами до нас звертається ваш представник,дає анкету і просить дати йому список із 10 чоловік які готові за вас голосувати,на томість за те що вони за вас проголосують ви виділите фарбу на підїзди.Вам не здається,що це просто підкуп людей...Мені здається що було б краще ще до виборів виділити нам дитячий майданчик,чи ту саму фарбу,тоді вже на виборах люди самі знали за кого голосувати.Ось,Онопрієнко виділив фарбу,майданчик,відремонтував дах чи що там...Ось за нього й буду голосувати...А у вас все як у всіх,ви за мене проголосуйте,а я вам дам,МОЖЕ...

Шановна, Ольга Василівна.

Дякую Вам за надіслану інформацію. Під час передвиборчих кампаній, дійсно, трапляються такі випадки, коли під виглядом агітаторів кандидатів або їх довірених осіб проводяться заходи з метою дискредитацій того, чи іншого політика. Наразі, таке відбувається з кожним кандидатом, що зараз бере участь у передвиборчій кампанії. Міняються лише методи дискредитації - про когось пишуть бруд в пресі, проти іншого запускають завідомо неправдоподібну рекламу в інтернеті, у випадку зі мною, як бачите - це були псевдо-агітатори з фарбою для під'їздів. Якщо надалі Ви стикнетеся з аналогічною ситуацією, в першу чергу, вимагайте у такої людини офіційне посвідчення помічника, довіреної особи кандидата тощо. Якщо ж такого документа людина надати Вам не може - сміливо викликайте міліцію. Бажаю Вам аби надалі такі люди не траплялися на Вашому шляху.

З побажаннями всього найкращого,

Валерій Онопрієнко.

Олексій Геннадійович:

За що отримали останні 2 нагороди в "Громадській діяльності"? Який Ваший вклад, як кадрового офіцера, в процес проведення АТО? Як можете підтвердити те, що запитання відповідаєте саме Ви, а не людина з лиском де записана інформація про Вас. Джерела фінансування програми?

Доброго дня, Олексію Генадійовичу.

Дякуємо Вам за запитання. Даний розділ сайту є комунікаційною платформою для активного спілкування кандидата з жителями міста. На всі запитання особисто відповідає Валерій Онопрієнко. Формат передачі інформації відбувається або в телефонному режимі, або при особистому спілкуванні. Ми з Вами розуміємо, що при щільному графіку зустрічей та робочих нарад фізично неможливо здійснювати щогодинну переписку особисто. У випадку, якщо Ви хочете задати запитання кандидату персонально - напишіть, будь-ласка, тему, орієнтовну дату та час і ми зробимо все можливе, аби забезпечити Вам прямий зв'язок.

З повагою,

Команда підтримки "Зворотнього зв'язку"

P.S. Відповіді по іншим Вашим запитанням Валерій надасть сьогодні до кінця дня.

Шановний Олексію,

Відповідаю на Ваше запитання з приводу нагород за "Громадську діяльність" - перша нагорода була отримана "За допомогу АТО", друга "За внесок в соціально-економічний розвиток міста".

З приводу внеску, як кадрового офіцера в процес проведення АТО - як Ви бачили вище, я активно підтримую наших воїнів як бізнесмен, але Ваше питання стосується питання щодо мене, як військово-зобов'язаної людини. Вперше до військомату я пішов добровільно, при першій же інформації про початок заворушень на Сході. На що отримав відповідь "чекайте". Вдруге, я отримав офіційну повістку і, знову ж таки, з'явився за вказаним місцем призначення. Відповідь була аналогічна "чекайте". Я не претендую на роль командира і як людина з військовим минулим готовий виконувати накази, що отримаю від військового керівництва нашої держави.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Корнійчук Алла Миххайлівна:

Доброго дня, я до вас звертаюсь від імені жителів будинку за адресою - проспект Миру 17. Ви є депутатом від нашого району і просимо вас допомогти нам у встановленні дитячої площатки напроти нашого будинку, бо вже досить довгий час ніхто нам не може допомогти, а наш ЖЕК №6 в минулому році зрізав качелю та драбину для діток зовсім, коли хтось поскаржився "якось зліпив" аварійну качелю. Ми самостійно зробили лавочки, пісочницю. МИ ВАС ДУЖЕ ПРОСИМО НАМ ДОПОМОГТИ. Дякуємо. Номер телефону 096-801-45-40

Доброго дня, Алла Михайлівна.

Наскільки мені відомо, дитячий майданчик встановлений з протилежного боку Вашого будинку. Я згоден, що облаштовувати площадки і тим самим створювати комфортні умови для відпочинку наших діток - надважливо. Як депутат міської ради, я маю право встановити лише 2 дитячі майданчики впродовж року, такі майданчики були встановлені за адресами вул. Клосовського, 10 та Бульвар Польський, 15. Як депутат міської ради можу Вам пообіцяти запланувати встановлення такого майданчику наступного року, у разі, якщо буду обраний депутатом ВР - майданчик зможемо встановити вже весною.

Дякую Вам за звернення. Зі свого боку старатимуся всіляко сприяти вирішенню Вашого питання.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Саша:

Какие из ваших достижений показываю, что вы нужны нашей стране.

Вітаю, Олександре.

Давайте будемо говорити не про «досягнення», а про результати роботи – так буде правильніше. Багато душі і роботи було вкладено в модернізацію району Малікова. Без перебільшення можу сказати, настрої людей змінилися, вони доброзичливіше ставляться один до одного, дружать родинами, навіть будинками. У нас навіть є своє свято – день мікрорайону, яке проводиться у вересні. Разом з колективом Житомирського комбінату силікатних виробів нам вдалося повністю модернізувати підприємство. Ми одні з перших українських підприємств, хто розпочав співпрацю з Європою. На сьогодні, на Силікатному працюють близько 450 фахівців, із офіційною заробітною платою та повним соціальним пакетом. Постійно підтримую дошкільні заклади – їх десятки, юнацькі спортивні клуби та секції. Один із останніх – обласні змагання з плавання серед юніорів

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Виталий:

Здравствуйте Валерий Васильевич. В Вашей предвыборной программе я нашел один любопытный пункт, который касается кредитования бизнеса по льготным ставкам. Расскажите, пожалуйста, что, как Вы думаете, нужно поменять в стране, чтобы здесь можно было нормально заниматься бизнесом (особенно интересует малый и средний бизнес).

Шановний Віталію,

Я вважаю, що потрібно переймати досвід країн, які вже випробували певні системи та успішно їх застосовують. Прикладом таких успішних реалізацій є система державного кредитування малого та середнього бізнесу в Казахстані, а саме - кредитування під 0%  на 20 років, а також приклад Білорусії з державним кредитуванням малого та середнього бізнесу під 5% на 15 років. Зі свого боку, обіцяю всіляко сприяти застосуванню та прийняттю аналогічних законів для українського бізнесу, адже саме малий та середній бізнес в Україні є тим недооціненим, недовикористаним ресурсом, який міг би підняти нашу національну економіку. 

Додаткові засоби - зняти мито на імпорт обладнання, що сприятиме пришвидшенню модернізації українських виробництв. Зменшити мито на імпорт сировини  та експорт готової продукції - це сприятиме значному збільшенню потужностей малих та середніх підприємтва, що у свою чергу призведе до створення додаткових робочих місць та збільшенню надходжень податків до державного бюджету.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Людмила Ивановна:

Ув. Валерий Васильевич. Ваша жена, насколько я знаю, преподаватель, ваша дочь учится в Украине. В вашей программе уделено внимание темам образования и науки. Вам нравится украинская образовательная система? Или вы верите в то, что что-то изменится к лучшему? Что нужно для этого сделать?

Доброго дня, Людмила Іванівна. Дякую Вам за актуальне і таке важливе запитання. Наразі, питання стану освіти ми нещодавно обговорювали з Житомирськими журналістами, під час заходу, який мені пощастило підтримати і відвідати. Моє бачення наступне – ми маємо орієнтуватися на країни, які вже досягли успіху у даному питання і мають практичний досвід успішної реалізації освітніх проектів. Зокрема, хочу Вам розповісти цікаву статистику про одні з найбагатших країн Європи – Австрію, Нідерланди, Данію. Професор міжнародної політики Вільного університету Брюсселя Джонатан Холслаг провів дослідження на тему «Причини економічного успіху найбагатших країн Європи» - і знаєте в чому виявився секрет? В систематичному вкладенні ресурсів у розвиток освіти даних країн. Система досить проста – країна вкладає в розвиток освіти, забезпечує якісне шкільне виховання, що дозволяє майже 90% учнів успішно завершувати навчання і вступати в коледжі та університети. Далі – аналогічні інвестиції спрямовуються вже на вищі навчальні заклади. Таким чином, щороку з університетів країни випускаються високоякісні спеціалісти, які здатні створювати і випускати такі ж високоякісні продукти. Більш того, людина, яка має високу планку в професійному плані – має таку ж високу планку, в якості споживача і вимагає такої ж високої якості від інших продуктів, компаній і т.д. Маю надію, що спільними зусиллями політики України прислухаються до практик заходу і ми зможемо втілити у життя аналогічну реструктуризацію.

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Олена Миколаївна:

Валерій, ви добре знаєте проблеми комунальної сфери і це зокрема зарплати комунальників. Скажіть, будь-ласка, які шляхи виходу з цього становища ви бачите.

Шановна, Олена Миколаївна

Так, проблеми з виплатами заробітних плат комунальним службам в нашому місті дійсно досить суттєві. Зокрема, затримка по виплатам відбувалася по «Аварійній службі», ВЖРЕП №8 та №3. Минулим рішенням сесії Міської ради борги по виплаті заробітної плати для Аварійної служби були закриті. Цієї п’ятниці, під час чергової сесії МР було розглянуте та прийняте позитивне рішення, щодо закриття заборгованості по заробітній платі двом вищезгаданим ВЖРЕП.

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Андрій Анатолійович:

Шановний пане Валерію! У Вашій передвиборчій програмі мене зацікавив пункт із розділу «Зміни в Житомирі», а саме: «Сприяти розвитку підприємств по виробництву електроенергії з альтернативних джерел». Скажіть, будь ласка, які саме підприємства Ви маєте на увазі, і які конкретні способи сприяння можете озвучити.

Доброго дня, Андрію Анатолійовичу.

Питання енергозбереження активно пропрацьовується нашою командою. Наразі, розглядається 3 проекти альтернативного енергозабезпечення:

  • Встановлення турбіни на міській плотині.
  • Встановлення когенераційної установки на міському сміттєзвалищі. Як Ви, напевне, знаєте - сміттєзвалища, це місця з великим вмістом біогазу, який за допомогою даної установки можна переробляти в електроенергію з подальшим постачанням місту.
  • Встановлення когенераційної установки на очисних спорудах Житомирського водоканалу, що діятимуть за аналогічним принципом збору та обробки біогазу.

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Dmytro:

Доброго дня! Гарна програма! Але немає відповіді на саме головне питання - ЯК??? Як це все Ви та ваша команда плануєте робити????

Доброго дня, Дмитро. Дякую за запитання. При кожному плануванні, чи то в бізнесі, чи в житті, найголовніше - визначити мету, до якої потрібно йти і вже надалі цілеспрямовано та поступово реалізовувати дрібні задачі. Ви дуже влучно прописали слово "робити". Так, ми налаштовані на складну і кропітку роботу. Якщо чітко бачиш картинку змін та фінальний результат - це надихає та мотивує активно реалізовувати поставлені цілі у життя. 

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

аноним:

Когда наведеться порядок возле бул.Польского 16 детские игровые площадки превратились в парковки (стоянки) для машин газоны разбиты машины стоят под самыми окнами в ночное время свет от фар шум от мотора и сигнализацыя которая мешает

Шановний пане або пані Поліщук, 

Це вже питання особистого виховання жителів будинків і поваги один до одного. При бажанні, взаєморозуміння можна досягнути з будь-якою людиною. В районі Малікова жителі, зазвичай, дуже дружні - я живу там більше 18 років і знаю це не з чужих слів. Впевнений, що спільними зусиллями Ви досягнете порозуміння і налагодите спільне комфортне перебування у власному дворі.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Петро Іванович Криничко:

Скажіть будь ласка, як Ви плануєте змінювати наше місто?

Петро Івановичу, доброго дня. Дякую за запитання. Як депутат Житомирської міської ради двох скликань, як ніхто знаю, які міські проблеми є актуальними. В першу чергу, нам необхідне реформування житлово-комунального господарства – послуги, що надаються неякісні, проблеми не вирішуються. Є низка проектів, що дозволять житлово-комунальному господарству провести модернізацію та переоснащення підприємств ЖКГ – зменшити ресурсоспоживання, забезпечити прозорість тарифної та цінової політики на комунальні послуги. Саме зараз ми працюємо в даному напрямку і формуємо конкретні кроки, які можна було б реалізувати в реальних умовах.

З повагою,

Валерій Онопрієнко